VILNAS VĒRPŠANA IR AIZRAUJOŠS PROCESS! MĒS TEV PALĪDZĒSIM AR TO IEPAZĪTIES UN IZBAUDĪT!

Esam ieguvuši īpašas tiesības Majacraft produkciju pārdot Latvijas tirgū. Oficiālā Majacraft mājas lapa - www.majacraft.co.nz

Majacraft ir ģimenes uzņēmums no Jaunzēlandes, kurš vērpjamos ratiņus izgatavo jau no 1995. gada. Viņiem ir liela pieredze un zināšanas šajā jomā. Majacraft produkti ir izturīgi, ar pārdomātu dizainu un konstrukciju. Vērpjamo ratiņu dizains ir ergonomisks, vienkāršs un inovatīvs. Gandrīz visas palīgierīces ir savietojamas ar visiem vērpjamo ratiņu modeļiem. Esmu ļoti apmierināta ar Majacraft un iesaku šo produkciju arī citiem! Ražotāja garantija ir 2 gadi.

Apmaksas nosacījumi: Pirmā iemaksa 50% no pasūtījuma summas. Pēc pirmās iemaksas veikšanas tiek veikts pasūtījums no ražotāja. Pasūtījums tiks piegādāts 4 nedēļu laikā. Pirms ratiņa atdošanas klientam, jāveic pilna summas apmaksa. Visas cenas norādītas ar PVN.

Sīkāk par vērpšanas ratiņa darbību var uzzināt sadaļā biežāk uzdotie jautājumi. Ja rodas kādi jautājumi, droši sazinieties ar mani pa e-pastu lindapaegle@inbox.lv vai pa mob. 26116627. Vienmēr esat gaidīti ciemos “Mežpilī”, kur klātienē varēšu parādīt, kā strādāt ar Pioneer ratiņu. Mūsu veidotu video par suņu pavilnas vērpšanu ar Pioneer vērpjamo ratiņu var redzēt  Šeit.

2019. gada septembrī Majacraft izlaidusi jaunu produktu - rokas kārstuves. Cena 120.00 EUR (ar PVN). Video šeit.